جستجو

غلامرضا سلیمی، معاون بهره‌برداری فولاد مبارکه اظهار کرد: با اتکا به تجارب سنوات قبل، برخی تدابیر مانند ذخیره‌سازی مواد اولیه و آهن اسفنجی و برنامه‌ریزی بهینه در تولید، انجام تعمیرات اساسی خطوط در زمان‌هایی که با محدودیت مصرف انرژی مواجه بودیم باعث شد که میزان تولید تختال در فولاد مبارکه شامگاه چهارشنبه ۱۷ اسفندماه از ۷ میلیون و ۳ هزارتن که در سال ۹۹ محقق شده بود؛ فراتر رود.
حمایت‌های همه‌جانبه مدیریت ارشد سازمان، مدیریت اثربخش فعالیت‌های تولید، همکاری واحدهای پشتیبانی و تعمیراتی و همچنین اعتماد به شرکت‌های پیمانکار و سازنده داخلی منجر به کسب این موفقیت بزرگ شد.
در فولاد مبارکه ازاین‌پس افزایش حجم تناژ محصولات در اولویت نیست؛ بلکه با عنایت به راهبردها، تدابیر و برنامه‌های مدیریت ارشد، فولاد مبارکه مصمم است با تولید انواع محصولات کیفی و گریدهای خاص و بسیاری از محصولاتی که پیش‌ازاین از خارج از کشور وارد می‌شد و همچنین با کاهش هزینه‌ها نسبت به توسعه اقتصادی و ارزآوری برای کشور اقدام نماید.

  • منبع: روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان 

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.