جستجو

مهندس فرزاد ارزانی، مدیرعامل فولاد هرمزگان در گفت و گو با چیلان گفت: تحریم، شرایط سهل‌تری را برای تولیدکنندگان می طلبد و بایستی شرایط صادرات آسان شود تا صنعتگران بتوانند با تأمین ارز مورد نیاز و واردات تجهیزات از تعطیلی صنایع و خطوط تولیدی خود جلوگیری کنند.

وی افزود: ضروری است که با بازنگری در قوانین دست و پاگیر به رونق تولید کشور کمک کنیم و با اصلاح فوری قوانین سرمایه گذاری و مالیاتی، تولیدکننده و صادرکننده را نسبت به تولید آن هم در شرایطی که در بازار داخل با مازاد مواجه ایم، تشویق کنیم.

ارزانی تصریح کرد: این موضوع در خصوص واحدهای صادرات محور همچون فولاد هرمزگان باید با جدیت بیشتری پیگیری شود چرا که بی تردید رشد و توسعه صنعت فولاد موجب رونق تولید کشور، بالندگی معیشت و اقتصاد کشور و استان می گردد و این همان چیزی است که متناسب با شعار سال است.

وی اظهار داشت: همچنین مدیران صنایع در این شرایط باید با حساسیت بیشتری به مدیریت واحد تولیدی خود بپردازند و در این شرایط یکی از مواردی که شرکت ها همواره باید به آن توجه ویژه داشته باشند مدیریت هزینه ها است تا شرکت ها سودآوری مطلوبی داشته باشند چراکه حیات و پویایی شرکت ها به سودآوری شرکت وابسته است.

مدیرعامل فولاد هرمزگان در خاتمه گفت: بنده در حوزه مدیریت منابع انسانی، اعتقاد خاصی به نیروی انسانی و ارتباط خوب میان آنها دارم و به عقیده بنده زمانی یک واحد صنعتی موفق خواهد بود و به اهداف خود دست خواهد یافت که یک ارتباط منطقی و خوب میان بخش های مختلف شرکت وجود داشته باشد و همه ذی نفعان راضی باشند.

منبع: چیلان

مطالعه‌ی بیشتر:

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.