جستجو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: توسعه پایدار منطقه آزاد ماکو در گرو نقش آفرینی صنعت حمل و نقل و لجستیک است.


حسین گروسی در آئین تجلیل از فعالان حمل و نقل و لجستیک سازمان افزود:‌ راه های ارتباطی و لجستیک نقش موثری در توسعه هر منطقه دارد که اگر به آن توجه نشود هیچ توسعه ای نیز اتفاق نخواهد افتاد.

وی همچنین محور توسعه هر سازمان، شهر و کشور را نیروی انسانی عنوان کرد و افزود: بزرگترین سرمایه هر سازمان منابع انسانی و نیروی انسانی است که در اهداف و تصمیمات آن می تواند تاثیرات مثبتی داشته باشد.

گروسی ادامه داد: قطعا برای این توسعه نیازمند نیروی انسانی خوب و جوان هستیم، که البته سازمان منطقه آزاد ماکو دارای نیروهای جوان و فعال و پرکار است، که در توسعه و اهداف و سیاست های سازمان تلاش های خوبی را انجام داده اند.

گروسی همچنین خاطر نشان کرد: یکی از اهداف مهم سازمان توسعه راه وزیرساخت‌های زمینی، هوایی و ریلی است، که در این راستا برای افزایش پروازهای فرودگاه، عملیات نصب لایتینگ و احداث مخزن سوخت آغاز شده است .

در پایان این مراسم با اهدای لوح از زحمات تمامی همکاران در حوزه حمل و نقل تجلیل بعمل آمد.

منبع: روابط عمومی منطقه آزاد ماکو

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.