جستجو

رضا محتشمی پور، معاون امور معادن و فرآوری مواد وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برآورد ما این است امسال حدود ۳۵ هزار میلیارد تومان از درآمد دولت از محل حقوق دولتی معادن تامین شود.


رضا محتشمی پور، معاون امور معادن و فرآوری مواد وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفت‌وگویی اظهار کرد: برآورد ما این است امسال حدود ۳۵ هزار میلیارد تومان از درآمد دولت از محل حقوق دولتی معادن تامین شود.

وی افزود: تلاش ما بر تححق سطح خوبی از شفافیت در حوزه معادن کشور بوده است. بخشی از این شفافیت شامل قیمت گذاری ماده معدنی است.

محتشمی پور تکمیل کرد: یکی از اهدافی که دنبال می‌کنیم پوشش نظارت الکترونیک بر معادن و افزایش کیفیت است. تلاش داریم در بخش محاسبه نامه ها از قلم افتادگی، عدم انجام محاسبه، عدم صدور محاسبه نامه و… را به صفر برسانیم.

به گفته معاون معادن و فرآوری مواد وزارت صمت سامانه محاسبه الکترونیکی حقوق دولتی معادن به صورت آزمایشی در حال فعالیت است.

منبع: اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.