جستجو

به نقل از مس پرس، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

جان نباشد جز خبر در آزمون
هر که را افزون خبر جانش فزون
«مولانا»

۱۷ مرداد در تقویم کشور عزیزمان ایران به نام روز «خبرنگار» نامگذاری شده است. این روز فرصت مناسبی است برای قدردانی از زحمات اصحاب رسانه که رسالت آگاهی بخشی را چراغ راه خویش قرار داده‌اند و با قلم و اندیشه خود ایثارگونه روایتی حقیقی از رخدادها و رویدادهای خلق می‌کنند تا نام آنان که زندگی خود را وقف اعتلای ایران‌زمین می‌کنند در گردباد حوادث به فراموشی سپرده نشود.
در شرایط کنونی کشور که رونق تولید از مسیر توسعه؛ به‌ویژه توسعه معادن؛ شاه‌کلید سیاست‌های اقتصادی کشور شده است اهالی رسانه که به‌درستی در تاریخ معاصر جهان از آنان به‌عنوان ستون توسعه یاد می‌کنند می‌توانند با زبان نقد خود شتاب‌دهنده سیاست‌های درست توسعه، رونق و آبادانی کشور از طریق معرفی ظرفیت‌های اقتصادی معادن و بازخوانی تاریخ توسعه صنایع معادنی کشور باشند.
این‌جانب با آرزوی پیروزی، بهروزی و موفقیت برای تک‌تک خبرنگاران این مرز و بوم این روز گرامی و فرخنده را به همه اصحاب رسانه، به‌ویژه خبرنگاران بخش صنعت و معدن، تبریک می‌گویم.

اردشیر سعدمحمدی
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

منبع: مس پرس

مطالعه‌ی بیشتر:

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.