جستجو

آخرین قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد وارداتی در چین روز گذشته 1.9 دلار افت روزانه داشته 110.3 دلار هر تن سی اف آر چین ثبت شد.

برخی گزارش‌ها می‌گویند که افت تولید فولاد ممکن است برای مدت طولانی دوام نیاورد زیرا کارخانه‌های فولاد باید جریان نقدی ثابتی داشته باشند. با این حال خریداران به دلیل نوسانات قیمت ها در خرید مواد اولیه محتاط تر هستند.

سنگ آهن از اوایل ژانویه حدود یک چهارم ارزش خود را از دست داده است. مشکلات مداوم پیش روی بخش املاک چین بر تقاضای فولاد تاثیر گذاشته و به نظر می رسد که این بحران هنوز پایان نیافته است. جلسه سالانه کنگره ملی خلق چین در پکن، که روز دوشنبه به پایان رسید، نشانه‌های مثبت کمی برای سرمایه‌گذاران ارائه کرد و امیدواری برای افزایش فعالیت‌های ساختمانی پس از تعطیلات سال نو قمری رخ نداده است. ذخایر سنگ آهن نیز در بنادر چین به بالاترین میزان در یک سال گذشته رسیده است.

منبع: ایفنا

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.