جستجو

منطقه ویژه‌ اقتصادی صنایع معدنی و فلزی ایران به‌ عنوان بزرگ‌ترین منطقه ویژه اقتصادی کشور، لوح سپاس پیشروان بهره‌وری پنج‌ ستاره را در دهمین همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران از آن خود کرد.


دهمین همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران به همت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و به‌ منظور ایجاد چارچوب جامع و یکپارچه با هدف سازمان‌دهی فعالیت‌های مرتبط با ارتقای بهره‌وری، تشویق بنگاه‌ها برای بهبود مستمر، ایجاد فضای لازم برای تبادل تجربه‌های موفق در زمینه بهره‌وری و معرفی شرکت‌های برتر در سالن همایش‌های بین‌المللی ارم برگزار شد.

ایمیدرو در این دهه‌ اخیر به‌ منظور دستیابی به اهداف ترسیمی و همچنین پیاده‌سازی استراتژی ارتقای بهره‌وری، هم‌افزایی و رقابت‌پذیری بخش معدن و صنایع معدنی و تبادل تجارب موفق بنگاه‏‌ها در زمینه بهبود بهره‌وری، اقدام به دریافت پروژه‌های انجام شده مرتبط در شرکت‌ها می‌کند تا ضمن ارزیابی، انتخاب و تقدیر از پروژه‌های برتر، امکان الگوبرداری سایر شرکت‌های بخش معدن و صنایع معدنی را فراهم سازد.

گفتنی است در دهمین همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران، منطقه ویژه‌ی اقتصادی صنایع معدنی و فلزی ایران به‌ عنوان بزرگ‌ترین منطقه ویژه اقتصادی کشور، لوح سپاس پیشروان بهره‌وری پنج‌ ستاره را از آن خود کرد و مورد تقدیر مسئولان حاضر در این همایش قرار گرفت.

منبع: روابط عمومی منطقه ویژه‌ اقتصادی خلیج‌فارس

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.