جستجو

به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، تازه‌ترین آمارهای وزارت صنعت معدن و تجارت نشان می‌دهد در بخش معدن ۳۳۸ فقره پروانه اکتشاف (۰٫۶ درصد رشد)، ۱۷۶ فقره گواهی کشف (۳۰٫۴ درصد رشد) و ۱۹۸ فقره پروانه بهره‌برداری (۷٫۶درصد رشد) در چهار ماهه اول امسال صادر شد.

بنابر این گزارش، در ۴ ماهه اول امسال ۸ هزار و ۳۵۵ فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری ۹۷ هزار میلیارد تومان و پیش‌بینی اشتغال ۲۰۰ هزار و ۹۷۲ نفر صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال ۹۷، به ترتیب ۲۴٫۱، ۲۶٫۳ و ۳۱٫۲ درصد افزایش داشته است.

تعداد جوازهای تاسیس صادره در ۴ ماهه اول سال گذشته، ۶ هزار و ۷۳۱ فقره با پیش‌بینی سرمایه‌گذاری ۷۶ هزار میلیارد تومان و پیش‌بینی اشتغال ۱۵۳ هزار و ۱۵۰ نفر بوده است.

  • افزایش ۲۴٫۱ درصدی صدور پروانه جواز تاسیس صنعتی

همچنین طی مدت یاد شده، صدور جواز تاسیس صنعتی با افزایش ۲۴٫۱ درصدی و صدور پروانه بهره‌برداری صنعتی با افزایش ۱۶٫۴ درصدی همراه بوده است.

مطالعه‌ی بیشتر:

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.