رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

روز دوشنبه سوم آذر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی جمعه ۳۰ آبان ماه، با افت ۱۴.۵ دلاری، به یک هزار و ۹۶۹ دلار و ۵۰ سنت رسید.


به گزارش معدن مدیا به نقل از فلزات آنلاین، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنه سوم آذر ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (جمعه ۳۰ آبان ماه)، ۰.۷ درصد معادل ۱۴.۵ دلار افت داشت. به گونه‌ای که در جمعه ۳۰ آبان ماه، آلومینیوم یک هزار و ۹۸۴ دلار ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و ۹۶۹ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.

همچنین روز دوشنبه سوم آذر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، ۱.۹ درصد معادل ۳۶.۵ دلار افزایش داشته و از قیمت یک هزار و ۹۳۳ به ازای هر تن به یک هزار و ۹۶۹ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با ۱۸ تن کاهش از یک میلیون و ۴۱۳ هزار و ۷۷۵ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۳۹۵ هزار و ۵۲۵ تن در هفته اخیر رسیده است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.