رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

روز سه‌شنبه ۳۰ دی ماه، قیمت آلومینیوم در LME نسبت به روز معاملاتی قبل، یعنی دوشنبه ۳۰ دی ماه، با کاهش ۲۸ دلاری، به یک هزار و ۹۵۱ دلار و ۵۰ سنت رسید.


به گزارش معدن مدیا به نقل از فلزات آنلاین ، همان‌طور که در نمودار ۱ مشاهده می‌شود، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه ۳۰ دی ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه ۳۰ دی ماه)، ۱٫۴ درصد، معادل ۲۸ دلار افت داشت. به گونه‌ای که در دوشنبه ۲۹ دی ماه، آلومینیوم یک هزار ۹۷۹ دلار و ۵۰ سنت به هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به یک هزار و ۹۵۱ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.

همچنین روز سه‌شنبه ۳۰ دی ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، افت ۳٫۷ درصدی معادل ۷۴ دلار کاهش داشته و از قیمت دو هزار و ۲۵ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن به یک هزار و ۹۵۱ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با ۱۱۶ هزار و ۶۰۰ تن افزایش از یک میلیون و ۲۹۸ هزار و ۷۵ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۴۱۴ هزار و ۶۷۵ تن در هفته اخیر رسیده است.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.