رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

ایمیدرو طی فراخوانی از فعالان حوزه تولید و تامین تجهیزات و قطعات بخش معدن و صنایع معدنی برای ثبت نام در سامانه جامع بومی سازی زنجیره آهن و فولاد دعوت کرد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، ایمیدرو با هدف ایجاد بانک اطلاعاتی جامع در زمینه توانمندی ها و نیازمندی های بخش معدن و صنایع معدنی کشور و برقراری ارتباط موثر بین سازندگان و مصرف کنندگان، اقدام به راه اندازی سامانه جامع بومی سازی زنجیره آهن و فولاد ایران کرده است.
در این سامانه، مواردی همچون اطلاعات تأمین کنندگان داخلی، قطعات بومی سازی شده و قطعات ارزبر مورد نیاز در فرایند تأمین، اطلاعات سازنده، محل مصرف قطعات و تجهیزات و سایر اطلاعات مفید و کاربردی در زنجیره آهن و فولاد ثبت خواهد شد.
ایمیدرو از همه سازندگان، تولیدکنندگان، تأمین کنندگان، شرکت های دانش بنیان، مراکز علمی، پژوهشی و فناوری برای پیوستن به شبکه بومی سازی بخش معدن و صنایع معدنی کشور دعوت می کند. فعالان مذکور می توانند با ثبت نام در این سامانه (به آدرس http://lrm.steeliran.org)، نسبت به ثبت اطلاعات توانمندی کالاها و خدمات خود اقدام کنند.
ایمیدرو در راستای سیاست بومی سازی بخش معدن و صنایع معدنی، از یک سال گذشته، با همکاری شرکت های داخلی نسبت به راه اندازی سامانه جامع بومی سازی زنجیره آهن و فولاد ایران اقدام کرد.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.