رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مجری طرح ایجاد زیربناها در معادن بزرگ و مناطق معدنی کشور از افتتاح ۵ طرح زیربنایی معادن در بهمن امسال خبر داد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از  روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، داریوش دیودیده با بیان این مطلب اظهار داشت: اکنون ۳ طرح برق رسانی و ۲ طرح راه سازی به ارزش حدود ۷۰۰ میلیارد ریال مراحل نهایی خود را برای بهره برداری طی می کند.
وی افزود: با بهره برداری از این طرح ها، ۱۹ معدن در استان های آذربایجان غربی، سمنان، یزد و قزوین منتفع خواهند شد.
مجری طرح ایجاد زیربناها در معادن بزرگ و مناطق معدنی کشور با اشاره به جزئیات طرح های زیربنایی معادن در سال جاری تصریح کرد: این طرح ها شامل «احداث راه دسترسی به معادن مهاباد به بره‌جو»، «بهسازی و تعریض راه دسترسی به معادن تاش (قطعه اول)» و «برق رسانی به معادن عباس آباد» است.
وی ادامه داد: از دیگر طرح های قابل افتتاح امسال، «برق رسانی از پست فوق توزیع سلطانیه به معدن و کارخانه مس طارم» و نیز «تامین تجهیزات و احداث کامل خط ۲۳۰ کیلوولت دو مداره ابرکوه-مروست و خط اختصاصی ۱۳۲ کیلوولت تک مداره پایه بتنی معدن اسمالون» است.

۱۴ طرح زیربنایی دیگر در حال اجرا

دیودیده با ا شاره به طرح های زیربنایی در حال اجرا گفت: علاوه بر موارد یاد شده، در حال حاضر ۱۴ طرح بزرگ زیرساختی دیگر با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومان در معادن کشور در حال اجرا است.
وی افزود: از این تعداد، ۱۰ پروژه بزرگ زیربنایی برای معادن کشور در مرحله مناقصه داریم که برای آن ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار منظور شده است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.