رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

قائم مقام ایمیدرو ضمن اشاره به برنامه توسعه زیرساخت ها در معادن زغال سنگ طبس توسط ایمیدرو، از نیاز ۳۵۱ میلیارد تومانی برای تحقق این مهم، مطابق با طرح جامع این ماده معدنی خبر داد.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، عباس نعیمی که در نشست هم اندیشی الزامات طرح های توسعه زغال سنگ طبس سخن می گفت، افزود: با توجه به وضعیت موجود در منطقه طبس، رسیدن به ظرفیت تعیین شده در طرح جامع زغال سنگ نیازمند توجه ویژه و سرمایه گذاری برای توسعه زیرساخت ها دارد.

وی گفت: طبق برآوردهای انجام شده توسط شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و مجتمع زغال سنگ طبس، در طرح توسعه تامین برق منطقه پروده، نیاز به ۱۶۵۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری است.

عضو هیات عامل ایمیدرو ادامه داد: همچنین در طرح توسعه تامین آب منطقه پروده ۱۴۶۰ میلیارد ریال و احداث جاده دسترسی آسفالته از پروده ۳ تا پروده شرقی ۴۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری نیاز است.

زیرساخت های مورد توجه برای توسعه

نعیمی با بیان اینکه برنامه های ایمیدرو در جهت توسعه زیرساخت ها در این منطقه معدنی عملیاتی می شود، گفت: در این زمینه و برای عملیاتی شدن فازهای توسعه، تامین آب، برق، پایگاه امداد و نجات، زیرساخت های مخابراتی، جاده و راه آهن برنامه ریزی مورد توجه است.

در این جلسه امیر خرمی شاد معاون برنامه ریزی و توانمندسازی، محمد آقاجانلو معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی، امیر صباغ مدیر اقتصادی و سرمایه گذاری، سمیه خلوصی مدیر برنامه ریزی و نظارت راهبردی، عباس رنجبر مدیر زیرساخت، فرزاد بزرگی مدیر بودجه، سعید پیرمرادی مدیر صنایع معدنی، امید امامی مدیر معادن ایمیدرو و امیرحسین نادری مدیرعامل شرکت ملی فولاد حضور داشتند.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.