رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

۱۷مرداد ، روز ارج نهادن به تلاشگران عرصه رسانه است که با آگاهی و قلم خود، همچون چشم و گوش جامعه عمل می‌کنند و مردم سالاری را تضمین می‌نمایند . اصحاب رسانه با نقدهای سازنده و شفاف سازی ، نه تنها مسولیت خطیر آگاهی بخشی به افکار عمومی را به عنوان رسالت خویش انجام می‌دهند ، بلکه یاری رسان و مددکار بخش اقتصاد و صنعت جامعه در بهبود شرایط مدیریتی هستند.


منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن به مناسبت روز خبرنگار ذر پیامی بیان کرد: خبرنگاران در سال جاری که به تدبیر مقام معظم رهبری با نام جهش تولید نام‌گذاری شده است، همچون دیده بانان این هدف مهم هستند و هرجا که زنجیره تولید کشور با مشکلی مواجه است ، قلم خبرنگاران در مقام پشتیبان وارد عمل می‌شود و با بیان مشکلات و آسیب‌ها و با مطالبه گری ، مسولین را در مقام پاسخگویی به افکار عمومی می نشاند تا گزندی به عرصه حیاتی تولید وارد نشود .

اصحاب رسانه هوشمند و متعهد کشور، علاوه بر بیان انتقادات و مطالبهگری ، به خوبی دستاوردها و نتایج مهم بخش صنعت و اقتصاد کشور را نیز منعکس می‌سازند تا فعالان عرصه صنعت را دلگرم ساخته و نشاط و امید را به جامعه تزریق نمایند.

در شرایط کنونی که با تحریم‌های ظالمانه مواجه هستیم و صنعتگران کشور با الهام از اقتصاد مقاومتی ، تمام تلاش خود را برای بی اثر ساختن توطئه‌های دشمنان در عرصه های اقتصادی می نمایند ، هیچ ارگانی همچون رسانه نمی تواند حامی دلسوز این پیکار و جهاد اقتصادی باشد . خبرنگاران با روایت گری این مقاومت جانانه که در دل خود دستاوردهای مهم همچون بومی‌سازی ، اتکا به جوانان ، رونق تولید ملی و …. را به همراه داشته است ، این دستاوردها و میراث گرانبها را که رنگ حماسه دارد ، به نسل‌های آینده منتقل می‌سازند تا آنها نیز بدانند که هیچ دستاورد مهم و پایداری حاصل نمی‌شود مگر با اتکا به بازوی توانمند جوانان ایرانی.

در این روز گرامی که در آستانه عید غدیرخم است ، یاد شهدای خبرنگار به ویژه شهید محمود صارمی را گرامی داشته و ضمن ارج نهادن به تلاش بی وقفه همه اصحاب رسانه و تبریک این روز خجسته به همه کنشگران عرصه رسانه، توفیق روز افزون آن ها را آرزومندم .

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.