رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

در حالی که در روز دوشنبه و همزمان با بازگشایی بازارهای جهانی، بهای آلومینیوم در بورس فلزات لندن با ۲۰.۵ دلار افزایش به ۲۰۴۲ دلار و ۵۰ سنت رسیده بود، روز گذشته ۲۵ آذر ماه، قیمت این فلز در LME نسبت به روز معاملاتی قبل، با افت ۲۰.۵ دلاری، به دو هزار و ۲۲ دلار بازگشت.


به گزارش معدن مدیا به نقل از فلزات آنلاین، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه ۲۵ آذر ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه ۲۴ آذر ماه)، یک درصد، معادل ۲۰.۵ دلار افت داشت. به گونه‌ای که در دوشنبه ۲۴ آذر ماه، آلومینیوم دو هزار و ۴۲ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۲۲ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز سه‌شنبه ۲۵ آذر ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، ۱.۸ درصد، معادل ۳۶ دلار افزایش داشته و از قیمت یک هزار و ۹۸۶ دلار به ازای هر تن به دو هزار و ۲۲ دلار به ازای هر تن رسیده است.

میانگین موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن نیز با ۱۳ تن افزایش از یک میلیون و ۳۴۳ هزار و ۹۵۰ تن در هفته گذشته به یک میلیون و ۳۵۷ هزار و ۳۷۵ تن در هفته اخیر رسیده است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.