رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

تورج زارع مدیر عامل شرکت آلومینای ایران خبر داد: کارخانه تولید شمش آلومینیوم طی دهه فجر به ظرفیت کامل تولید دست پیدا می کند.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، زارع که به مناسبت دهه فجر گزارشی از اقدامات انجام شده ارایه می داد،‌ افزود: این کارخانه در دهه فجر امسال با راه اندازی تمامی دیگ های واحد احیا، به ظرفیت کامل 40هزار تن می رسد.
وی همچنین خبر داد که شرکت آلومینای ایران با تولید هیدرات ویژه، جزو 5 کشور تولید کننده این ماده ارزشمند قرار می گیرد. طبق پیش بینی ها پروژه فوق در دهه فجر سال آینده وارد مدار تولید می شود. به گفته زارع، تولید هیدرات ویژه، با استفاده از دانش شرکت های ایرانی انجام خواهد شد.

اشتغال در بخش کارخانه و معدن

مدیر عامل آلومینای ایران در ادامه گفت: طی سه سال اخیر با اجرای طرح های توسعه ای در معدن، کارخانه های تولید آلومینا و آلومینیوم در مجموع 1500 شغل در این مجموعه ایجاد شده است.
وی با اشاره به انجام فعالیت های اکتشافی اظهار داشت: با افزایش ذخیره ماده معدنی بوکسیت از 7 میلیون به 30 میلیون تن، مدت زمان فعالیت برای بهره برداری از معدن به 30 سال افزایش پیدا کرده است.
زارع در بخش دیگری از سخنانش گفت: کسب عناوینی همچون رتبه نخست و دریافت تندیس برنزین در جایزه ملی بهره وری معدن و صنایع معدنی (ایمیدرو)،‌ رتبه نخست در جایزه بهداشت، ‌ایمنی و محیط زیست ایمیدرو و نیز رتبه برتر بین 500 شرکت در رشد سریع، از جمله دستاوردهای شرکت آلومینای ایران است.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.