رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

رئیس مجلس شورای اسلامی از کارخانه کنسانتره یک میلیون تنی شرکت صبانور در کردستان بازدید به عمل آورد.

به گزارش معدن مدیا و به نقل از معدن نیوز – رئیس مجلس شورای اسلامی از کارخانه کنسانتره یک میلیون تنی شرکت صبانور در کردستان بازدید به عمل آورد.

محمد باقر قالیباف سه شنبه ۱۹ اسفند ۹۹ در جریان بازدید کارخانه کنسانتره یک میلیون تنی کردستان شرکت صبانور و در گفتگو با محمد کلانتری مدیرعامل هلدینگ صبانور و نیز کارکنان این مجموعه از نزدیک در جریان مسائل این کارخانه قرار گرفت.

در این بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از مجموعه صبانور به جهت ایجاد اشتغالزایی موثر در استان کردستان، خواهان افزایش کمک های اجتماعی به منطقه و تسریع در بهره برداری از طرح های توسعه ای مثل گندله یک میلیون تنی بیجار و کنسانتره یک میلیون تنی قروه شد.

گفتنی است به منظور استفاده از ذخایر کم‌ عیار معادن استان کردستان، طرح احداث کارخانه کنسانتره آهن به ظرفیت سالانه یک‌میلیون تن مصوب شد که در دو فاز ۳۲۵ هزار تن و ۶۷۵ هزار تن تحت عنوان فازهای اول و دوم در دستور کار قرار گرفت و از ابتدای خردادماه سال ۱۳۹۲ تولید آزمایشی کنسانتره فاز اول آغاز شده و فاز دوم نیز در بهمن‌ماه ۱۳۹۵ به بهره‌برداری رسید.

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.