رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در جلسه معارفه مدیر جدید مجتمع معدنی چادرملو که با حضور جمعی از مدیران مجتمع معدنی چادرملو برگزار شد گفت : وظیفه مدیران مجتمع های عظیم صنعتی و معدنی بهره گیری از توان و ظرفیت های فنی ، تخصصی موجود در کشور است ، اینکه تنها متکی به جمعی از نیروهای فعال پیشین باشیم نمی توانیم نوآوری و خلاقیت را در توسعه این مجموعه ها پیاده سازی نمائیم .

وی افزود : یکی از شاخص های ایجاد تحول در هر ساختار سازمانی، بکار گیری افراد با انگیزه و صاحب ایده های جدید است .

برای پویا کردن یک مجموعه، تنها اتکاء به نیروهای موجود کافی نیست چون، گذشت زمان و یکنواختی در هر ساختار سازمانی موجب رخوت و عدم پویایی می شود و در بهترین شکل آن، وضعیت موجود حفظ می گردد اما چنانچه درپی دگرگونی و رقابت در عرصه اقتصادی و بقاء در میان سایر رقبای داخلی و خارجی هستیم باید از افکار، ایده ها و نوآوریهای جدید بهره بگیریم .

مهندس تقی زاده همچنین افزود یکی دیگر از شاخص های رشد و بالندگی در واحد های تولیدی و صنعتی انگیزه بخشی به همه نیروهای شاغل و دست اندرکاران تولید، اعم از کارگران ، کارشناسان و مدیران است . بی تردید احساس تعلق به مجموعه ای که در آن کار می کنیم موجب افزایش راندمان تولید می گردد. و احساس مسئولیت را نیز افزایش می دهد .

وی گفت : ما انتظار داریم همه کارکنان چادرملو خود را در توسعه این شرکت سهیم بدانند و با تلاش مضاعف، بهره وری و سود دهی را افزایش دهند . البته وظیفه مدیران نیز قدر شناسی از تلاشهای شماست که یکی از این روشها سهیم کردن همه عوامل تولید در بخشی از سود حاصل از تولید فراتر از برنامه در قالب بازنگری در ضوابط حقوق و دستمزد و مزایا و پاداش های دوره ای است . مطمئناً صاحبان اصلی این مجموعه که دولت و مردم هستند نیز از این ارتقاء کمی و کیفی تولید منتفع خواهند شد .

مدیر عامل چادرملو در پایان ضمن تقدیر از خدمات مدیر پیشین مجتمع معدنی چادرملو و معرفی مهندس حمید جهانی گفت : انتظار داریم همه همکاران این مجموعه اعم از پیمانکاران و نیروهای شرکت، همچون گذشته همکاری لازم را با مدیریت مجموعه داشته باشند تا انشالله بتوانیم به اهداف و برنامه های توسعه بخش خود نایل گردیم .

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.