رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

یدالله موحد، رئیس‌ کل دادگستری استان کرمان و دادخدا سالاری، دادستان مرکز استان به همراه جمعی از معاونین و مدیران ارشد قضایی استان، صبح امروز به منظور بازدید از منطقه گل‌گهر و دیدار با مدیرعامل شرکت گل‌گهر به این منطقه سفر کردند.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، یدالله موحد، رئیس ‌کل دادگستری استان کرمان و هیئت همراه، ضمن بازدید از معادن و کارخانجات صنعتی منطقه در نشست شورای مدیران گل‌گهر حضور پیدا کردند.

وی در این نشست با تبریک انتصاب مهندس عتیقی اظهار داشت: تحولات مدیریتی در گل‌گهر را به فال نیک می‌گیریم و امیدوار هستیم در دوران تحول مدیریتی در گل‌گهر با همدلی، هم‌گرایی و هم‌افزایی در افق ۱۴۰۴ به تمامی اهداف مدنظر دست پیدا کنید.

رئیس‌ کل دادگستری استان با بیان اینکه مهندس عتیقی نگاهی جز توسعه و پیشرفت منطقه ندارد، تصریح کرد: یکی از کارهای خوبی که گل‌گهر در دست اجرا دارد، احداث شهرک صنعتی تخصصی است و باید مسئله بومی‌سازی قطعات‌ و حمایت از قطعه‌سازان استان از طریق احداث این شهرک به ‌صورت جدی دنبال شود.

آخرین اخبار

این دسته بندی ها برای بعد از تاریخ 20 اسفند 98 است. اخبار قبلی بدون دسته بندی خاص و از طریق جست و جوی کلیدواژه قابل دسترسی هستند.