رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

معاون بهره‌برداری شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر گفت: به لحاظ آماری در مقایسه با مدت مشابه در سال 99 در بخش معدنکاری رشد 9 درصدی داشته و پیش‌بینی می‌شود با رسیدن ماشین‌آلات جدید رشد بیشتری در این بخش داشته باشیم. همچنین در تولید کنسانتره 21 درصد و در تولید گندله نیز 5 درصد رشد حاصل شده است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، علی پورمعصومی اظهار داشت: مجموع ماحصل تلاش و برنامه‌ریزی‌ها در سال جاری تا بدین جای کار ثبت ۲۸ رکورد در بخش معدنکاری، تولید کنسانتره، تولید گندله و کیفیت محصولات با تکیه برتوان و دانش فنی نیروهای داخلی مجموعه رقم خورده است. همچنین شاخص کیفی محصولات تولید شده در خطوط تولیدی همگی در مقایسه با میانگین کیفی سال ۹۹ از رشد بسیار خوبی برخوردار بوده اند که نشان از توجه ویژه به تولید با حفظ کیفیت محصول تولید شده دارد.

وی ادامه داد: همچنین در راستای حفاظت از محیط زیست نیز پروژه تعمیرات و اصلاحات اساسی ESP های کارخانه مگنتیت بعد از ۲۵ سال توسط متخصصین داخلی شرکت در دستور کار قرار گرفت که نتیجه آن کاهش چشمگیر غبار و افزایش تولید بوده است.

پورمعصومی خاطرنشان کرد: در بخش آماده به کاری تجهیزات بیشترین راندمان کارخانه‌ها را با انجام تخصصی تعمیرات داشته‌ایم به طوری که با تکیه بر تخصص و دانش فنی نیروهای داخل مجموعه توانستیم تعمیرات برنامه‌ای کارخانجات گندله‌سازی را از ۱۲ماه به ۲۴ ماه ارتقا دهیم که خود در صنعت فولاد کشور یک رکورد محسوب می‌شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: کلیه همکاران شاغل در معاونت بهره‌برداری تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا مجموعه بزرگ گل‌گهر با همدلی خوبی که وجود دارد به تمام اهداف عالیه تولید کمی و کیفی خود در این سال دست یابد.