رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

رئیس هیئت‌ عامل ایمیدرو با بیان اینکه ارزیابی خوبی از حمایت شرکت‌هایی همچون گل‌گهر از اینوماین دارد، عنوان کرد: شرکت‌های بزرگی همچون گل‌گهر پیشران هستند و به همین دلیل نیازمند فناوری‌های جدید در حوزه‌های اکتشاف، استخراج و فرآوری بوده که برای داشتن بهترین راندمان و محصول و انجام درست بازیابی، نیازمند تحقیقات است.


به گزارش معدن مدیا به نقل از شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، وجیه‌الله جعفری اظهار داشت: موسسه یونیدرو برگزارکننده نمایشگاه اینوماین است که میان دانشگاه تهران و ایمیدرو ایجاد شده است، در این راستا ایمیدرو در صنعت به دنبال نوآوری‌های جدید است که چنین جشنواره‌هایی می‌تواند به شناسایی این ایده‌ها کمک کند.
رئیس هیئت عامل ایمیدرو در پایان افزود: این شرکت‌ها با جذب افراد خلاق و شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند حوزه فناوری و نوآوری را متحول کنند.

آیین افتتاحیه سومین جشنواره ایده‌های ارزش‌آفرین معدن و صنایع معدنی (اینوماین) با حضور معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو، رئیس موسسه یونیدرو، معاون پژوهشی دانشگاه تهران، معاون پژوهش و فناوری وزارت صمت و جمعی از دانشگاهیان در محل دانشگاه تهران برگزار شد.

گفتنی است، سومین اینوماین تا دو روز دیگر با برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های دانش‌بنیان، ارائه نیازهای فناورانه و برگزاری پنل ادامه خواهد داشت.