رسانه فناوری های نوین معدن و صنایع معدنی

در مراسم اختتامیه سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی 21 ایده برتر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.


به گزارش معدن مدیا به نقل از ایمیدرو ، در مراسم اختتامیه سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی که با حضور غلامرضا ملاطاهری، مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو، امید اصغری، رئیس یونیدرو، تقی نبئی، رئیس سازمان نظام مهندسی معدن و داوران جشنواره، از 21 ایده برتر تقدیر به عمل آمد.
از مجموع 150 ایده ارسالی به دبیرخانه جشنواره “اینوماین “3 تعداد 69 ایده در پنج بخش پیوند، رشد، جوانه، شکوفایی و نوآوری به مرحله داوری راه یافتند که در نهایت 21 ایده به عنوان ایده های برتر معرفی و با دریافت لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جوایزی مورد تقدیر قرار گرفتند.

یکی از بخش های جدید جشنواره اینوماین 3 برگزاری مسابقه تکنسین برتر تعمیر و نگهداری ماشین آلات سنگین بود که در این مراسم از 10 تکنسین برتر قدردانی شد.
همچنین برگزاری مسابقه ماین پرابلم (Mine Problem)از دیگر تفاوت های اینوماین 3 با دوره های قبلی جشنواره بود که در این بخش نیز از برندگان با اهدای جوایز قدر دانی به عمل آمد.
سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی از 26 تا 28 مهرماه سال جاری در محل پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد.