جستجو

محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه در دیدار با مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن گفت: از گذشته تا به امروز بین دو مجموعه ذوب‌آهن اصفهان و فولاد مبارکه همکاری‌های فنی قوی برقرار بوده است و اساساً زیربنای توسعه صنعت فولاد کشور در این دو مجموعه بنا نهاده شده است.
وی با اشاره به توان و تخصص فنی نهادینه‌شده در این دو مجموعه صنعتی تصریح کرد: کارشناسان، متخصصان و مدیران این دو واحد صنعتی پایه‌گذار صنعت فولاد کشور بوده‌اند و به‌واسطه فعالیت‌ها و همکاری‌های ارزشمند این دو دانشگاه صنعتی، منافع زیادی به‌ویژه در بخش تربیت نیروی انسانی، صنعت و اقتصاد حاصل شده است و از این پس نیز این همکاری‌ها در مسیر رشد و توسعه کشور ادامه خواهد یافت.
مهدی کوهی، مدیرعامل ذوب‌آهن نیز در جریان این دیدار گفت: با توجه به سابقه نقش‌آفرینی‌های ارزنده دو شرکت فولاد مبارکه و ذوب‌آهن اصفهان از این پس نیز با افزایش تعاملات دو مجموعه و هم‌افزایی هرچه بیشتر می‌توانیم در این مسیر به نتایج مطلوب‌تری برسیم. همچنین در تعاملات با وزارت صمت، بورس، بانک و مباحث کلان اقتصاد کشور می‌توانیم اثرگذار باشیم و کارها را به بهترین شکل ممکن پیش ببریم.
وی ضمن ابراز خرسندی از نتایج این جلسه گفت: در این جلسه درخصوص همکاری‌های هرچه بیشتر این دو مجموعه به‌ویژه در حوزه‌های آب، برق و گاز مباحث مفیدی مطرح شد.

منبع: روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.