جستجو

حمید علی آبادیان امروز در مراسم اختتامیه دومین مدیران روابط عمومی بخش معدن و صنایع معدنی ایران ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در شرایطی که جامعه با اخبار منفی زیادی درگیر است، روابط عمومی های سازمان ها نقش مهمی در ایجاد امید در میان جامعه دارند.
وی افزود: اقدامات ارزنده ای در شرکت های بخش معدن و صنایع معدنی انجام شده یا در حال انجام است که متاسفانه عموم جامعه از آن بی خبرند.
مدیر روابط عمومی ایمیدرو با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب درباره آینده روشن کشور، تصریح کرد: ایشان روشن، محکم و قاطع به این امر تاکید دارند و می فرمایند که امید من برگرفته از توکل بر خداوند و اعتقاد راسخ به توانمندی های عظیم جوانان و دستاوردهای حاصله در سال های مختلف است.
وی ادامه داد: برای مقابله با امیدزدایی در جامعه، ارائه دستاوردهای بخش معدن و صنایع معدنی در نمایشگاه ها و نیز مطرح کردن شایسته این توانمندی ها در رسانه ها ضروری است. در این زمینه، روابط عمومی ها نقش مهمی دارند.
دومین گردهمایی مدیران بخش معدن و صنایع معدنی ایران طی روزهای دوم تا چهارم خرداد به میزبانی شرکت چادرملو در شهر یزد برگزار شد.

منبع: ایمیدرو

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.