جستجو

همانطور که در نمودار ۱ آمده است، ضایعات زینک آلومینیومی از میان ۱۲ نوع ضایعات بیشترین میزان افزایش قیمت را داشته و میانگین قیمت این نوع ضایعات امروز سه‌شنبه ۵ شهریورماه، با ۴٫۳ درصد افزایش قیمت نسبت به هفته گذشته (سه‌شنبه ۲۹ مردادماه)، بیشترین میزان رشد را داشت، به گونه‌ای که از نرخ  ۲۰ هزار و ۱۳۰ تومان به ازای هر کیلوگرم به ۲۱ هزار تومان به ازای هر کیلوگرم رسیده؛ گفتنی است که قیمت این نوع ضایعات به نسبت روز گذشته (دوشنبه ۴ شهریورماه) که نرخ آن ۱۸ هزار و ۵۷۰ هزار تومان به ازای هر کیلوگرم بود با ۱۳٫۱ درصد رشد بیشترین میزان تغییر را در طی یک روز داشته است.

همچنین، قیمت ضایعات سرسیلندر نیز در طی این هفت روز اخیر، افزایش یافته و از نرخ ۱۷ هزار و ۷۸۰ تومان به ازای هر کیلوگرم با ۱٫۵ درصد افزایش به قیمت ۱۸ هزار و ۴۰ تومان به ازای هر کیلوگرم رسید که البته این نوع ضایعات به نسبت روز گذشته (دوشنبه ۴ شهریورماه) نیز ۱٫۱ درصد افزایش قیمت داشته است.

سفاله آلومینیوم نرم سومین نوع ضایعات است که در یک هفته به میزان ۱٫۳ درصد رشد داشته و از قیمت ۱۲ هزار و ۳۰۰ تومان به ازای هر کیلوگرم به نرخ ۱۲ هزار و ۴۶۰ تومان به ازای هر کیلوگرم رسید که افزایش قیمت این نوع ضایعات به میزان ۱۶۰ تومان به ازای هر کیلوگرم بوده است.

همانطور که در نمودار ۲ آمده است، ضایعات قوطی رانی با ۲٫۲ درصد کاهش بیشترین میزان افت قیمت را در مدت هفت روز، داشته است به گونه‌ای که از قیمت ۱۰ هزار و ۹۲۰ تومان به ازای هر کیلوگرم در روز سه‌شنبه ۲۹ مردادماه به قیمت ۱۰ هزار و ۶۸۰ تومان به ازای هر کیلوگرم رسید که این نوع ضایعات در طول یک هفته، کاهشی ۲۴۰ تومانی داشته است.

همچنین، آلومینیوم ظرفی نیز با ۲٫۱ درصد کاهش قیمت از نرخ ۱۸ هزار و ۷۱۰ تومان به ازای هر کیلوگرم در هفته گذشته به قیمت ۱۸ هزار و ۳۱۰ تومان به ازای هر کیلوگرم رسید که این نوع ضایعات در طی این هفت روز، ۴۰۰ تومان کاهش قیمت داشت.

قیمت رادیات آلومینیومی نیز در طی هفت روز گذشته، ۱٫۸ درصد کاهش داشته به گونه‌ای که از نرخ ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان به ازای هر کیلوگرم به قیمت ۱۳ هزار و ۴۶۰ تومان به ازای هر کیلوگرم رسید که این کاهش قیمت حدود ۲۴۰ تومان به ازای هر کیلوگرم بود.

منبع: فلزات آنلاین

مطالعه‌ی بیشتر:

لازم به ذکر است مسئولیت حقوقی تمامی محتواهای تولیدی این وبسایت تحت عنوان «اختصاصی معدن‌مدیا» و در این دسته‌بندی، به عهده رسانه «نوآوران معدن» با شناسه مجوز 88190 می‌باشد؛ سایر محتواهای درج‌شده بازنشر و با ذکر منبع است.